Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Varsta : 28

Regulament FL Empty Regulament FL

Mesaj Scris de .snOky Mar Mai 25, 2010 5:01 pm

REGULAMENT FIFA LEGENDS . FIFA08

1.In cazul in care un jucator iese intentionat din meci,acesta va pierde meciul cu rezultatul din care sa intrerupt plus 3 goluri din oficiu.(Trebuie sa aveti dovezi clare ca respectivul user a iesit intentionat din meci).

2.In cazul in care un meci se intrerupe se va tine cont de minutele jucate si scorul care era la acel moment al intreruperii,iar meciul se va rejuca de la scorul respectiv si minutele ramase.

3.Este interzis executarea out-ului in careul de 6 metrii .Cei care nu vor respecta aceasta regula vor primii -1gol . (Trebuie sa aveti dovezi clare ca respectivul user nu a respectat aceasta regula).

4.Este interzis executarea cornerului pe bara transversala sau direct pe poarta.(Daca se poate demonstra acest lucru savarsitorul faptei pierde meciul cu 3-0).

5.Este interzisa combinatia Q+W (In caz contrar adversarul pierde meciul la masa verde.Nu uitat necesita o dovada Print-Screen)

6.In cazul in care conexiunea cade exact cand mingea intra in poarta si va apare "Connection Lost by Other Player" golul se anuleaza.

7.La sfarsitul meciului cine apasa butonul WINDOWS sau ALT+TAB pentru a iesi din conexiunea cu playerul celalalt,primeste o avertizare.La 3 avertizarii veti putea fii exclus din campionat si desigur pierderea meciului la masa verde.

8.Este interzis folosirea patch-urilor care afecteaza jocul in retea.